Skrevet av Kristin Larsen Gravrok,
26.08.2021
Monster Merete foto:hesteguiden.com
Tre kaldblods hester trent i Innlandet gikk igår videre til finalefeltene helgen 7.-9.september.
Vi gratulerer Merete Viksås, Anna Nyborg og Geir Kihle!
FINALE KRITERIET |
|
|
|
|
|
|
Kaldblods hopper |
|
Varmblods hopper |
|
Kaldblods åpen klasse |
|
Varmblods åpen klasse |
1. Ängsthea |
|
1. Golden Eye S.F. |
|
1. Mjølner Malvin |
|
1. I.D. Exceptional |
2. Nordsø Anna |
|
2. Readyforwine |
|
2. Tangen Minto |
|
2. Freedom |
3. Dunungen |
|
3. Thai Brooklyn |
|
3. Brenne Odin |
|
3. Trixton Frecel |
4. Voje Linn |
|
4. Kim B.R. |
|
4. Trø Kasper |
|
4. Charleston Volo |
5. Tyri Hera |
|
5. Nelson Bright Eagle |
|
5. Tangen Ove |
|
5. I.D. Explosive |
6. Valseth Tulla |
|
6. Katja B.R. |
|
6. Barros |
|
6. Thunderball S.F. |
7. Stjernelill |
|
7. I'll Follow The Sun |
|
7. Salte Fanden |
|
7. Jetsun Dream |
8. Norheim Elvira |
|
8. Lazy Beach |
|
8. Pave Sokken |
|
8. Kobra Kahn |
9. Sjø Perla |
|
9. Creek's Nu Love |
|
9. Holter Odin |
|
9. Amazing Justice |
10. Sangviks Ballerina |
|
10. One For The Money |
|
10. Baias |
|
10. Marengo |
11. Tekno Jerva |
|
11. Fransisca Ravina |
|
11. Smedheim Braut |
|
11. Calhoun |
12. Helma |
|
12. Zakira |
|
12. Ros Borken |
|
12. Lucca |
|
|
|
|
|
|
|
FINALE DERBY |
|
|
|
|
|
|
Kaldblods hopper |
|
Varmblods hopper |
|
Kaldblods åpen klasse |
|
Varmblods åpen klasse |
1. April Faxa |
|
1. Miss Pepper |
|
1. Langlands Høvding |
|
1. Super Winner |
2. Malifika |
|
2. Jolene B.R. |
|
2. Tangen Bork |
|
2. Falcon Eye |
3. Monster Merete |
|
3. Riva O. |
|
3. Wolt |
|
3. Cicero T.G. |
4. Hopp Karoline |
|
4. Chandelles |
|
4. Grisle Toe G.L. |
|
4. Kræsj |
5. Møller Jenta |
|
5. Jeanie B.R. |
|
5. Olav |
|
5. High Flyer |
6. Føynland Anna |
|
6. Glamour Tilly T.E. |
|
6. Galant |
|
6. Garth Vader |
7. Bråtnes Myrra |
|
7. N.Y. Embrasse Moi |
|
7. Eld Tekno |
|
7. Mr. Chocolate |
8. Lodins Luna |
|
8. Paramount Tile |
|
8. Kavaleren |
|
8. Visconti |
9. Skaane Tora |
|
9. Carolina Volo |
|
9. Oppgårdsdrängen |
|
9. Joshua B.R. |
10. Lykkje Tuva |
|
10. Global Bred To Win |
|
10. Finseth Faksen |
|
10. Jonathan Bank A.B |
11. Valle Borka |
|
11. Thai Sansa |
|
11. Stormjerven |
|
11. Jon Snow |
12. Lesja Prima |
|
12. Mind The Gap |
|
12. Brenne Bas |
|
12. La Moss |
KVALIFISERTE HESTER FRA TRENERE INNLANDET TIL FINALENE I KRITERIET OG DERBY 2021
Hoppe kriteriet kbl |
6. Valseth Tulla |
hp v. Wik Stjernen |
e. Horgen Huldra v. Spang Best |
Eier: Anders Nyborg /Stange |
Trener: Anna Nyborg |
Kjørt av: Vidar Hop (T) |
|
Hoppe derby klb |
3. Monster Merete |
hp v. Monster Monsun |
e. Stumne Stjerna v. Briskeby Philip |
Eier: Merete Viksås /Roa |
Trener: Merete Viksås |
Kjørt av: Olav Mikkelborg (T) |
|
12. Lesja Prima |
hp v. Bork Odin e. Spik Tara v. Spikeld |
Eier: Stall Prima eller Vera |
Trener: Geir Kihle (T) |
Kjørt av: Lars Anvar Kolle (T) |